.

.

5 Para 155M WDM što su bidi SFP Optički Primopredajnik 40 km 1310Tx/1550Rx 1550Tx/1310Rx Slobodna Isporuka

5 Para 155M WDM što su bidi SFP Optički Primopredajnik 40 km 1310Tx/1550Rx 1550Tx/1310Rx Slobodna Isporuka

KM 322.50

Količina robe
Tova je dostupan


5 Para 155 M WDM što su bidi SFP Optički Primopredajnik 40 km
PROIZVOD KARAKTERISTIKE
ja Se da 155 Mb/s podatke veze
ja FP laser odašiljač i PIN foto-detektor
ja sam na 40 km na 9/125µm SMF
ja Hot-pluggable SFP otisak
ja Dupleks LC/UPC tip pluggable optički interfejs
ja Niske energije disipaciju
ja Metal ložu, za donji EMI
ja Ro HS skladu i dovesti-besplatno
ja sam Jedan +Za 3,3 V napajanje
ja Skladu sa SFF-8472
ja Slučaj operativni temperatura
Reklami : 0°C u +70°C
Produžena : -10°C u +80°C
Industrijske : -40°C u +85°C
PRIJAVE
ja uključi Prekidač Interfejs
ja Brzo Ethernet
ali promenio sam Backplane Prijave
ja Ruter/Server Interfejs
ja sam Drugi Optički Veze
Mali Oblik Faktor Pluggable (SFP) transceivers kompatibilni sa Malim Oblik Faktor Pluggable Multi-Izvor Sporazum (MSA). Primopredajnik se sastoji od četiri dijela : LD vozač, ograničava pojacalo, i 1310nm FP laser i PIN foto-detektor .Modul podataka veza na 40 KM u 9/125um jedan način vlakana.
Optička izlaz može biti isključen od TTL logiku na visokom nivou mišljenje o Tx Onesposobiti. Tx Krivica je pod uslovom da ukazuju na to da je razgradnja laser. Gubitak signal (LOS) izlaz je pod uslovom da ukazuju gubitak doprinos optički signal od prijemnik ili vezu status sa partnerom.
Kad te red, molim vas, ostavite poruku kompatibilni prekidač brendove .
Uobičajena je kompatibilan bez enkripciju uređaji, (firmu huawei, Cisco, H3 C, i druge enkripciju uređaj, molim vas, ostavite poruku ili kontakt sa mušterija služba)
Kada slike i opisa ne odgovaraju,opis, i naslov su ispravne
Slika je samo za preporuku. proizvod bi isto kao u opisu. Ako ti si zbunjen. molim te kontaktirati službu.
Zbog Dostava 1. PRIPREMITE POŠILJKU VRIJEME : Sve proizvode se pretvarati proizvoda,obično ćemo srediti isporuka u 1-5 dana. ako je hitno, kontaktirajte nas. 2. O RAČUNU Ako ti treba materijal za isplatu može pružiti formalni fakture (PI) Za carine možemo zalihe poslovne račune 3. U VEZI POREZA Ako nema specijalna poruka,mi ćemo proglasiti pravu vrijednost robe,Nismo odgovorni za eventualne carine honorar. molim te provjeriti carine politici na svoje mjesto.Ako ti treba pomoć,kontaktirajte nas . OBAVIJEST : 1. Žao mi ne podršku pretince adresa, molim vas, ostavite nam poruku za tvoju adresu kada si mjesto u red. 2. Ponekad paket trebao si da idem u lokalnu pošti da pokupim. Molim vas za praćenje broj i tvoje lične karte da pokupim tvoj paket na vrijeme, inače tvoj paket će biti poslana natrag na nas.
Vrati i zamjenu
1. RED OTKAZIVANJE
Ti može otkazati vaše naređenje kad god prije naređenje je comfirmed od nas. Jednom je dogovorila produkciju, ne možemo prihvatiti otkazivanje ili zamjenu naređenje.
Povratne informacije 1.Ako niste zadovoljni sa naših proizvoda i usluge,molim vas ostavite pozitivan feedback i 5 zvjezdica. Pozitivan(5 zvijezda)je veoma važno za nas, molim te razmisli dvaput prije nego što nas ostaviti povratne informacije. 2.Ako ne zadovoljni sa naše proizvode,molim te, kontaktirajte nas. Dat ćemo sve od sebe da reše vaš problem. (XYT-TECH) Sharetop izložba plan : Štand Broj 23 E02.April 24-27,2018 Expocentre,Moskva

Osnovna svojstva

:
XYT-CRKVI-XX
Proizvod ime:
optičke primopredajnik
Tranmission Stopa:
155Mb/s.
Talasnu dužinu:
1310Tx/1550Rx 1550Tx/1310Rx
mode:
Jedan Mode
Vlakna Tip:
jedan vlakna WDM što su bidi
Pakiranje tip:
sfp
Tranmission Udaljenost:
40 KM
Sa DDM:
Da
konektor:
LC
ključne riječi:
SM FP optički primopredajnik

Dodaci proizvodu